lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Wypełnianie większych nierówności
Autor Wiadomość
zabazsc
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 10
Wysłany: 28-03-2012, 21:44   Wypełnianie większych nierówności

Witam
Przymierzam się do odmalowania mojej Omegi. Mam jednak dylemat, gdyż na jednych drzwiach brakuje mi listwy bocznej i tak myślę sobie aby wszystkie usunąć. tylko pozostaje problem tych nierówności po listwach, więc pytanie czym najlepiej to wyrównać, aby trzymało się dość mocno. Wiem, że najlepiej było by to zaspawać i szpachlą wyrównać, lub wybić i szpachlą wyrównać, ale z klepaniem mam zero doświadczenia. Więc myślę, aby użyć jakiejś dobrej szpachli na to. Może aluminiowa? Proszę o poradę w tej sprawie. Nie ukrywam, że przydał by się jakiś mały poradnik:P lub odnośnik do niego.
Wiem te, że mnie za to zlinczujecie słownie, bo pewnie było. Ale póki co nie miałem czasu na poszukiwania jeszcze. Więc wybrałem wygodną opcję nowy temat:)
Za każdą pomoc wielkie dziękuję:) Pozdrawiam
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
To_mas
Klubowicz



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 2787
Punkty: 24/11
Skąd: Żywiec
Wysłany: 28-03-2012, 21:47   

zabazsc napisał/a:
Wiem te, że mnie za to zlinczujecie słownie, bo pewnie było. Ale póki co nie miałem czasu na poszukiwania jeszcze. Więc wybrałem wygodną opcję nowy temat:)
ja tez wybieram wygodną opcję i odpisuję krótko:
Jak znajdziesz czas to sobie poszukaj...
_________________
gg 6794125
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
zabazsc
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 10
Wysłany: 28-03-2012, 22:25   

Nie każdy sobie może pozwolić na poszukiwania na forach. Trudno nie będę się prosił o pomoc bo więcej mi to zajmie... Myślałem, że forum to szybka pomoc, ale póki co to tylko zjadacz czasu na poszukiwania i czytania by szukać. A przecież ktoś wie gdzie co jest i łatwiej jest mu znaleźć i podać link. Albo przynajmniej powinno tak być.
Jeżeli ktoś naprawdę chce pomóc niech poda linka, nie potrzebuję więcej postów szukaj itp. Chyba, że ktoś lubi to i nabija sobie posty...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ksenonn
Forumator



Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 252
Punkty: 1/1
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 28-03-2012, 23:56   

zależy ile by tam było kitowania, jak niewiele to można szpachlą z włóknem to wygładzić, ale najlepiej zaspawać, tak to wygląda przy usuwaniu znaczka na klapie

http://www.fotosik.pl/pok...d162b75dac.html
http://www.fotosik.pl/pok...ca9133d494.html
http://www.fotosik.pl/pok...045f6aabc3.html

pospawać żeby dziurek nie było jak wyjdą po szlifie to poprawić spawy, szpachla z włóknem i na koniec wykończeniówka..
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne